Carlsberg Пиво (лименка) 500мл

59,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30533

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Prilepska Прилепска пиварница АД Прилеп

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carlsberg Пиво (лименка) 500мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *