Carnex Домашни сарми 400гр

400 g
125,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA18956

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Маст 7.2g
Протеини 5.9g
Јаглехидрати 5.9g
Енергетска вредност 111.7kcal / 465.6kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g
Suppliers za lot expiry

0

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Домашни сарми 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *