Попуст!
-9%

Carnex Говедски гулаш 400гр

400 g
149,00 ден 165,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16691

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Масти 5.2g
Протеини 9. 6г
Јаглехидрати 2.7g
Енергетска вредност 96.0kcal / 401.6kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Говедски гулаш 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *