Carnex Грашок со свинско месо 400гр

400 g
99,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28722

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Масти 4.3g
Протеин 6.6g
Јаглехидрати 5.4g
Енергетска вредност 87.2kcal / 365.3kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Грашок со свинско месо 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *