Попуст!
-9%

Carnex Грав со колбас 400гр

400 g
95,00 ден 105,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA18955

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Масти 8.0g
Протеини 7.1g
Јаглехидрати 6.5g
Енергетска вредност 126.1kcal / 526.1kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Грав со колбас 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *