Carnex Грав со сланина 400гр

400 g
109,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16690

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Масти 11.0g
Протеини 7.1g
Јаглехидрати 7.1g
Енергетска вредност 156.0kcal / 649.2kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Грав со сланина 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *