Попуст!
-9%

Carnex Посен грав 400гр

400 g
77,00 ден 85,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16702

Опис

Просечна енергетска вредност и количество на хранливи материи во 100g производи
Масти 3.5g
Протеини 4.9g
Јаглехидрати 9.9g
Енергетска вредност 90.6kcal / 380.5kJ

Дополнителни информации

Тежина 400 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Carnex Посен грав 400гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *