Цедевита Лимон 200гр

200 g
85,00 ден

Добро позната кисело-слатка комбинација на вкусот на Cedevitа лимон најдобро е освежување, ама и одличен, сигурен извор на витамини на кој можете да сметате во текот на целата година.

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11493

Опис

НУТРИТИВНИ ВРЕДНОСТИ
ПРОСЕЧНА ХРАНЛИВА ВРЕДНОСТ ВО: 100 G 1 НАПИТОК(19 G / 250ML)
енергетска вредност 1595 kJ 305 kJ
375 kcal 70 kcal
масти 0 g 0 g
од тоа: заситени масни киселини 0 g 0 g
јаглени хидрат 88 g 16.7 g
од тоа: шеќери 88 g 16.7 g
протеини 0 g 0 g
coл 1.4 g 0.3 g

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цедевита Лимон 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *