Цедевита Лимон 500гр

500 g
201,00 ден

Добро позната кисело-слатка комбинација на вкусот на Cedevitа лимон најдобро е освежување, ама и одличен, сигурен извор на витамини на кој можете да сметате во текот на целата година.

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA11491

Опис

НУТРИТИВНИ ВРЕДНОСТИ
ПРОСЕЧНА ХРАНЛИВА ВРЕДНОСТ ВО: 100 G 1 НАПИТОК(19 G / 250ML)
енергетска вредност 1595 kJ 305 kJ
375 kcal 70 kcal
масти 0 g 0 g
од тоа: заситени масни киселини 0 g 0 g
јаглени хидрат 88 g 16.7 g
од тоа: шеќери 88 g 16.7 g
протеини 0 g 0 g
coл 1.4 g 0.3 g

Дополнителни информации

Тежина 500 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цедевита Лимон 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *