Цермат Choco Star Сладолед 55гр (Замрзнато)

55 g
20,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA37076

Опис

Сладолед со вкус на какао, прелиен со чоколаден супститут и збогатен со парчиња од кикиритки.

Дополнителни информации

Тежина 55 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цермат Choco Star Сладолед 55гр (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *