Цермат Mars X-TRA ice bar Сладолед 74мл (Замрзнато)

66 g
55,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA12406

Опис

Млечен крем сладолед со карамел покриен со крцкав слој на чоколадо.

Дополнителни информации

Тежина 66 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цермат Mars X-TRA ice bar Сладолед 74мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *