Цермат Metropoli Berlin Сладолед 85мл (Замрзнато)

60 g
40,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA28407

Опис

Сладолед со вкус на ванила, збогатен со прелив со вкус на вишна, прелиен со мешавина од млечно чоколадо и чоколаден супститут декориран со парчиња од кикиритки и лешници.

Дополнителни информации

Тежина 60 g
Suppliers za lot expiry

Добавувачи во готово

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цермат Metropoli Berlin Сладолед 85мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *