Cermat Sandwich Сладолед сендвич 110мл (Замрзнато)

60 g
30,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA26936

Опис

Сладолед со вкус на млеко и ванила со додаток на бисквита.

Дополнителни информации

Тежина 60 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cermat Sandwich Сладолед сендвич 110мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *