Twix X-TRA ice bar Сладолед 60мл (Замрзнато)

47 g
50,00 ден

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA35585

Опис

Сладолед со крцкав Твикс бисквит, крем сладолед, мазен слој од карамел на врвот, покриен со вкусна чоколадна облога.

Дополнителни информации

Тежина 47 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Twix X-TRA ice bar Сладолед 60мл (Замрзнато)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *