Цевитана Портокал 1кг

1 kg
289,00 ден

Цевитана е инстант прашок за подготовка на освежителен витамински напиток со 9 витамини (А, Б-комплекс, Ц и Д).

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA13151

Опис

Три до четири чаши Цевитана портокал, подготвени брзо и едноставно, се сигурен начин за задоволување на потребите и надополнување на дефицитот од витамини во дневната исхрана.
Цевитана е ароматизирана со природни ароми и не содржи вештачки засладувачи. Делотворната моќ на овој популарен витамински напиток е очигледна кај сите возрасти, а особено кај децата.

Дополнителни информации

Тежина 1000 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Цевитана Портокал 1кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *