Нутини Сува смоква 150гр

200 g
59,00 ден

Nutini суви смокви

Има на залиха

Опис

Ceza Komerc суви смокви

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Сува смоква 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *