Нутини Печени бадеми 200гр

200 g
175 ден

Nutini peceni bademi 200g

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36497

Опис

Nutini peceni bademi 200g

Дополнителни информации

Тежина 200 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печени бадеми 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *