Нутини Печени индиски ореви 200гр

200 g
221,00 ден

Nutini peceni indiski orevi vakumirani 200f

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36498

Опис

Nutini peceni indiski orevi vakumirani 200f

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печени индиски ореви 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *