Попуст!
-16%

Нутини Печени лешници 200гр

200 g
149,00 ден 179,00 ден

Nutini peceni lesnici vakumirani 200g

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA36495

Опис

Nutini peceni lesnici vakumirani 200g

Дополнителни информации

Тежина 200 g
Suppliers za lot expiry

Ceza Чеза Комерц доо

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Нутини Печени лешници 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *