Chappi Храна за кучиња со говедско и пилешко 3кг

3 kg
392,00 ден

Чапи сува храна за кучиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15825

Опис

Чапи сува храна за кучиња

Дополнителни информации

Тежина 3000 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chappi Храна за кучиња со говедско и пилешко 3кг”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *