Chappi Храна за кучиња со говедско и пилешко 500гр

500 g
85,00 ден

Чапи сува храна за кучиња

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA15823

Опис

Чапи сува храна за кучиња

Дополнителни информации

Тежина 500 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chappi Храна за кучиња со говедско и пилешко 500гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *