Chio Чипс со павлака и кромид 140гр

140 g
59,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33979

Дополнителни информации

Тежина 140 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chio Чипс со павлака и кромид 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *