Chio Чипс со пиперка 140гр

140 g
59,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26154

Дополнителни информации

Тежина 140 g
Suppliers za lot expiry

Eurotabak Еуротабак

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chio Чипс со пиперка 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *