Попуст!
-15%

Chio Чипс со пиперка 140гр

140 g
50,00 ден 59,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA26154

Дополнителни информации

Тежина 140 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chio Чипс со пиперка 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *