Chio Intense Чипс со месо и сенф 140гр

140 g
65,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35482

Дополнителни информации

Тежина 140 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chio Intense Чипс со месо и сенф 140гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *