Chips Way Classic Чачански чипс 280гр

280 g
95,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33042

Дополнителни информации

Тежина 280 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chips Way Classic Чачански чипс 280гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *