Chips Way Classic Чачански чипс 90гр

90 g
38,00 ден

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA35259

Дополнителни информации

Тежина 90 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chips Way Classic Чачански чипс 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *