Chips Way Ребраст чачански чипс 280гр

280 g
106,00 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33043

Дополнителни информации

Тежина 280 g
Suppliers za lot expiry

Интеграл

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chips Way Ребраст чачански чипс 280гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *