Chipsy Chili Чипс 230гр

105,00 ден

Чипси Чили чипс

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17721

Опис

Чипси Чили чипс 150g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Chili Чипс 230гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *