Chipsy Classic Чипс 40гр

40 g
22 ден

Чипси солен чипс од компир

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17732

Опис

Чипси солен чипс од компир

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Classic Чипс 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *