Chipsy Classic Чипс 150гр

150 g
75 ден

Чипси солен чипс од компир

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA30525

Опис

Чипси солен чипс од компир

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Classic Чипс 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *