Chipsy Домаќински Чипс со кајмак 160гр

89,00 ден

Чипси Домачински чипс

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28103

Опис

Чипси Домачински чипс

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Домаќински Чипс со кајмак 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *