Chipsy Домаќински Чипс со вкус на фета 160гр

180 g
85,00 ден

Чипси подебело сечен чипс со вкус на фета сирење

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA28191

Опис

Чипси подебело сечен чипс со вкус на фета сирење

Дополнителни информации

Тежина 180 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Домаќински Чипс со вкус на фета 160гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *