Chipsy Professional Чипс 290гр

290 g
115,00 ден

Чипси Професионал чипс

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16838

Опис

Чипси Професионал чипс

Дополнителни информации

Тежина 290 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Professional Чипс 290гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *