Chipsy Ребраст Tzatziki Чипс 40гр

40 g
22,00 ден

Чипси чипс од компир со вкус на ѕаѕики салата

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17735

Опис

Чипси чипс од компир со вкус на ѕаѕики салата

Дополнителни информации

Тежина 40 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Ребраст Tzatziki Чипс 40гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *