Chipsy Ребраст XL Чипс 90гр

80 g
42,00 ден

Чипси Ребрасти чипс

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16827

Опис

Чипси Ребрасти чипс

Дополнителни информации

Тежина 80 g
Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Ребраст XL Чипс 90гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *