Chipsy Ребраст XXL Чипс 150гр

150 g
79 ден

Чипси Ребрасти чипс

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA17733

Опис

Чипси Ребрасти чипс

Дополнителни информации

Тежина 150 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Ребраст XXL Чипс 150гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *