Chipsy Стапчиња Кечап 80гр

80 g
42,00 ден

Чипси стапчиња со вкус на кечап

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16833

Опис

Чипси стапчиња со вкус на кечап

Дополнителни информации

Тежина 80 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chipsy Стапчиња Кечап 80гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *