Chivas Regal 12-годишно Шкотско виски 40% 700мл

1.995 ден

Има на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA22029

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chivas Regal 12-годишно Шкотско виски 40% 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *