Chivas Regal Виски старо 18 години 700мл

3.795 ден

Chivas Regal Viski staro 18 godini 700ml

Категорија:
Шифра: BBL10148

Опис

Алкохол (alc/vol): 40%

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Chivas Regal Виски старо 18 години 700мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *