Cirio Доматен сос со додаток на босилек 420гр

420 g
119,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 420 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cirio Доматен сос со додаток на босилек 420гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *