Cirio Пасата Рустика Сос од домати во стаклено пакување 680гр

680 g
129,00 ден

Има на залиха

Дополнителни информации

Тежина 680 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cirio Пасата Рустика Сос од домати во стаклено пакување 680гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *