Cirio Песто џеновезе 190гр

190 g
175,00 ден

Нема на залиха

Дополнителни информации

Тежина 190 g

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Cirio Песто џеновезе 190гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *