Coach Josif Хумус органски 200гр

99,00 ден

Coach Josif Humus organski 200gr

Има на залиха

Опис

Coach Josif Хумус органски 200гр
Протеините придонесуваат за раст и одржување на мускулната маса
Протеините придонесуваат за одржувањето на нормални коски
Содржи помалку од 50 калории по порција

Идеи за консумирање:

Намачкан на парчиња зеленчук или крекери
Како дресинг за салата (растворен со малку вода и зачини)
Како намаз во сендвичи

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Coach Josif Хумус органски 200гр”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *