Colgate Cavity Protection Паста за заби 100мл

90,00 ден

Колгејт паста за заби со заштитно дејство

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA16088

Опис

Колгејт паста за заби со заштитно дејство

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Cavity Protection Паста за заби 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *