Colgate Extra Clean Средна четка за заби + 1 гратис

79,00 ден

Колгејт четка за заби.
Бојата на четките не секогаш соодветствува со онаа на сликата

Има на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA27312

Опис

Колгејт четка за заби.
Бојата на четките не секогаш соодветствува со онаа на сликата

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Extra Clean Средна четка за заби + 1 гратис”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *