Colgate MaxFresh Cool Mint Паста за заби 100мл

89,00 ден

Колгејт Макс Фреш флуоридна паста за заби со посебно дејство за долготраен свеж здив

Нема на залиха

Категорија:
Шифра: ZMA33859

Опис

Колгејт Макс Фреш флуоридна паста за заби со посебно дејство за долготраен свеж здив

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate MaxFresh Cool Mint Паста за заби 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *