Colgate MaxFresh со кристали за ладење Cool Mint Паста за заби 125мл

169,00 ден

Колгејт Макс Фреш флуоридна паста за заби со кристали за ладење посебно дејство за долготраен свеж здив

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA18721

Опис

Колгејт Макс Фреш флуоридна паста за заби со кристали за ладење посебно дејство за долготраен свеж здив

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

AVT АВТ Интернатионал доо Скопје

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate MaxFresh со кристали за ладење Cool Mint Паста за заби 125мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *