Colgate Propolis Паста за заби 100мл

99,00 ден

Колгејт паста за заби со прополис

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16080

Опис

Колгејт паста за заби со прополис

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Propolis Паста за заби 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *