Colgate Propolis Whitening Паста за заби 100мл

90,00 ден

Колгејт паста за заби за белење со прополис

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16087

Опис

Колгејт паста за заби за белење со прополис

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Propolis Whitening Паста за заби 100мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *