Colgate Triple Action Паста за заби 50мл

59,00 ден

Колгејт паста за заби со тројно дејство

Нема на залиха

Категорија: ,
Шифра: ZMA16082

Опис

Колгејт паста за заби со тројно дејство

Дополнителни информации

Suppliers za lot expiry

Нутритивни вредности

Не се доставни нутритивни вредности за овој продукт.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Colgate Triple Action Паста за заби 50мл”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *